
Canta f bine :D. Prima oara cand i-am vazut poza am crezut ca e un travestit. Criticii o compara cu Sarah Vaughan sau Macy Gray. Are tatuaje cu femei dezbracate(spune ca nu e lesby- nu ar fi nare paguba pt barbati). A slabit f mult, a avut probleme cu alcoolul(probabil si cu drogurile) si mai ales canta f f bine. Asa ca degeaba avem vedete locale care sufera doar de exhibitionism, curvie si unele de preacurvie(indiferent de genul muzical abordat), degeaba unele provoaca erectii doar la auzul vocii prelucrate pe calculator sau in timpul miscarilor languroase de pe playback. Muzica romaneasca e de tot rahatul, iar tanti asta e Afrodita pe langa vrajitoarele cele urate si inraite in "cantat".
